У четвер, 2 липня, Кабінет міністрів України звільнив голову Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook постійний представник КМУ у Верховній Раді Василь Мокан.

Спершу про звільнення написав народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський на своєму Telegram-каналі посилаючись на партійний чат. Однак, Мокан та Дубінський не назвали причини звільнення Андрія Заблоцького. На сайті Кабінету міністрів поки теж відсутня інформація про звільнення.

Судячи із допису Мокану, засідання уряду стосувалося виділенню додаткових коштів на подолання наслідків повені у Західній Україні. Зокрема вони винесли на розгляд Верховної Ради законопроект зі змінами до державного бюджету України на 2020 рік. Він передбачає виділення 2 млрд гривень на подолання наслідків повені на заході України та для запобігання інших надзвичайних ситуацій.

❗ Додаткові кошти на подолання наслідків повені у західних регіонах України

На сьогоднішньому позачерговому засіданні…

Опубликовано Vasyl Mokan – public page Четверг, 2 июля 2020 г.

Нагадаємо, що 24 червня Андрій Заблоцький заявив, що повені на заході України не пов’язані з масовою вирубкою лісів у Карпатах. За його словами, саме аномальні опади є причиною повеней, а заяви про зв’язок між повенями і вирубування лісів, Заблоцький назвав «маніпуляцією і популізмом».