Сьогодні, 14 березня українські військові відбили спробу російських окупаційних військ прорвати оборону на Донецькому напрямку. Про це у Фейсбуці повідомляє оперативно-тактичне угруповання «Схід».

Станом на 17:00 14 березня в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід» російські окупаційні війська намагалися прорвати оборону українських захисників на Донецькому напрямку. У ході відбиття наступальних дій ворог втратив до 100 чоловік особового складу, 2 танки, 3 БМП та 1 БТР. Після невдалої спроби прорвати нашу оборону ворог відступив, – ідеться у повідомленні.

Вчасно виявити ворога дозволили успішні дії Збройних сил України ЗСУ. Противник намагався атакувати на Волноваському напрямку. Сутичка в прямому бою спричинила знищення нашими воїнами 4 БМП та до двох взводів піхоти противника.

Зауважмо, що впродовж дня авіація та артилерія України завдала вогневого ураження по особових колонах ворога та військовій техніці. Зокрема, артилерійським вогнем була знищена колона забезпечення, а саме понад 12 одиниць автомобільної техніки.

Батальйонні тактичні групи 336-ї окремої бригади морської піхоти та 11-ї окремої десантно-штурмової бригади збройних сил російської федерації після вагомих втрат відступили.

Українські воїни продовжують надійно тримати займані рубежі та наносити максимального ураження живій силі та техніці російських окупантів. Тривають бої, – повідомили в ОТУ «Схід».

Як ви знаєте, з ворогом борються не лише українські військові, але й цивільні люди, зокрема мисливці.

Сьогодні керівник товариства мисливців і рибалок в селищі Ріпки Чернігівської області знищив російських агресорів, які мали необережність увірвались до його оселі.

Про це повідомив Давид Сакварелідзе, колишній заступник генерального прокурора України, у своєму Фейсбуці.

Банда орків увірвалася в будинок керівника Ріпкинського товариства мисливців і рибалок Анатолія Кульгейка. Вимагали списки мисливців для подальших репресій. У відповідь Анатолій Іванович послав російський корабель і підірвав ручну гранату. Загинув сам і знищив кількох орків. Мокшани забрали своїх 200-х і 300-их. Героя поховали в Ріпках, – написав Сакварелідзе.

У єдності наша сила! Разом до перемоги!