Міністерство внутрішніх справ України проаналізувало відео, котре потрапило в мережу. Його розповсюдив лідер чеченських бойовиків –  Рамзан Кадиров. Міністерство дійшло наступних висновків, що кадирівці планували взяти мешканців дитячого будинку на Київщині у заручники, а потім дітьми та їх доглядальниками нелюди збиралися шантажувати Україну та весь світ.

Про це заявив Вадим Денисенко, радник міністра внутрішніх справ України, інформує пресслужба МВС у Телеграмі. Міністерство внутрішніх справ уточнило, що на відео, яке оприлюднив лідер Чечні, Кадиров начебто перебуває в Україні.

Я не маю повноважень коментувати, чи знаходиться Кадиров на території України, однак МВС проаналізувало відео, яке виклав в мережу лідер чеченських бойовиків. Дійшли висновку, що кадирівці планували захопити мешканців дитячого будинку у заручники, а потім шантажувати Україну і весь світ. Саме в одному з дитячих будинків Київської області вони і знімали своє відео, – поінформував він.

Денисенко зауважив, що, на щастя, встигли діяти на випередження, тож дітей з зазначеного дитячого будинку евакуювали раніше. Дитячий будинок із відеоролику розташований за сім кілометри від столиці. Скоріш за все мова йде про район Гостомель – Бучі – Ірпінь, виходячи із попередньої дислокації кадировців.

Радника очільника МВС України дотримується думки, що мета такого відео Кадирова – показати, що він поруч зі своїми бойовиками та воює разом з ними, щоб відбілити репутацію своїх підрозділів, які використовують лише як загороджувальні загони.

Пряма мова нелюдів:

Ми не стали робити “зачистку”, не стали заходити з флангів, а одразу “по наглому” на швидкості підійшли до цього дитячого будинку. Швидко його заблокували, увійшли, але, на жаль, дітей там не виявилось. Там ми побачили двох заплаканих нянечок, кроватки ще були теплі, але дітей – не було. Виявилось, що ми запізнились на декілька годин, їх евакуювали до Києва.

Нагадаємо, що сьогодні ворог вдарив по телевежі на Рівненщині.Внаслідок удару загинули дев’ять людей, ще дев’ять травмувалися. Про це заявив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Є позитивні новини: з-під завалів евакуйовано декількох людей, вони живі, в нормальному стані. Роботи продовжуються далі. Зрозуміло, що ворог хотів відрізати людей від правдивої інформації. Але ми не бачимо великої проблеми в цій ситуації, бо багато людей вже дивляться онлайн, через додатки слухають радіо. Сподіваємось, що найближчим часом ми відновимо радіо і телебачення через вишку, — сказав раніше посадовець.