Мама дитини боїться, що кримінальне провадження спробують закрити, тому що раніше підозрюваний працював в прокуратурі, передає Корупція.Інфо


Надзвичайна подія сталася в басейні на Салтівці вдень 17 березня. Близько полудня 5-річний хлопчик, як зазвичай, після плавання пішов в душ, щоб помитися перед тим, як йти додому. За стінкою, в роздягальні, його за звичкою чекала мама. Коли дитина перестала відповідати на питання, жінка захвилювалася.

"Я ніколи не заходжу, чекаю його поруч з роздягальнею, але час від часу можу голосом поквапити. Він мені завжди відповідав, я ще погріюся трохи, матусю, і йду. А тут він не відповідав. У мене серце защеміло, я почала його кликати , він не відповідав. а потім вийшов з плавками в руках і постійно повторював: дядько, хороший! Я питаю: "Чому ти зняв плавки?", адже їм тренер ніколи не дозволяє знімати плавки, навіть в душі, а він тільки відповідає: " дядько хороший ", – розповіла мама.

За словами дитини випливало, що чоловік торкався до його живота, сідниць, статевого органу, потім вставив між сідницями якусь трубку. Весь цей час, каже хлопчик, чоловік його утримував і закривав рукою рот.

У той же день мама дитини звернулася в поліцію, написала заяву, факт внесли в ЕРДР за ознаками ч.1 ст.156 КК України – розбещення неповнолітніх. Пізніше вона віднесла заяву і в обласну прокуратуру. Через два тижні слідчий Немишлянська РВ поліції звернувся до суду за санкцією на проведення декількох експертиз – судово-медичної, імунологічної.

Популярне: «У відділення увірвалися розлючені люди …»: Натовп вчинив самосуд над насильником (відео 18+)

 
Мама хлопчика переживає, що справу спробують зам'яти, бо чоловік, який розбещував її дитини, в минулому працював в прокуратурі.

"Я звернулася в поліцію і прокуратуру, мені говорили, що його затримають, а тепер ніяких дій по справі не відбувається, я вже не знаю, що робити. Ця людина говорить, ви просто нічого не доведете", – розповідає мама дитини.