Материнська вендета і народний гнів. На Тернопільщині жителі Сенькова розкололися на два обурені табори. Все через різню, яка сталася у селі:  жінка ледь не вбила сусіда, який начебто розбещував її десятирічну доньку. За версією поліції, мати заскочила дитину оголеною у хаті сімдесятирічного чоловіка і нанесла йому кілька ножових поранень. Пенсіонер у реанімації, жінка в ізоляторі тимчасового тримання, а їхні односельці намагаються зрозуміти, що ж відбулося і хто винен, передає Корупція.Інфо.

Його стан стабільно тяжкий,  у чоловіка три ножових поранення, одне з них – у живіт. Лікарі пенсіонера витягли з того світу, операція тривала більше двох годин, він утратив багато крові.

«Нанизання на ніж кишківника, довелося видалити два метри кишківника», – каже хірург Монастириської ЦРЛ Василь Ференц.

Його колишня дружина не відходить від ліжка недужого, запевняє – колишнього чоловіка жорстоко порізали і нахабно оббрехали.

«Дитина гола не була, це все брехня! Чуєте він казав, бараболю грів, ніж лежав, вона влетіла, а дитина збирала проліски, та то все фальшиве», – каже жінка.

У той день до діда зайшли дві сусідки і від побаченого ледь не оніміли.

«Каже: поглянь у вікно, думаю помер, може напився, може щось сталося… Я подивилася у вікно, дитина гола сидить на ньому зверху», – розповідають сусідки.

Жінки покликали маму дівчинки, їхню сусідку. Та розбила вікно, та вибила двері до хати.

«Ніж лежав вигострений, що свиню можна зарізати. Вона взяла і цейво (вдарила ножем – ред.)», – каже чоловік.

У той вечір у районну лікарню «швидкі» привезли обох – і діда, і дитину. Тамтешній гінеколог підтвердила, дівчинка була перелякана, але неушкоджена. Маму до обрання запобіжного заходу затримали. Дівчинка вдома з бабусею, з дитиною працюють психологи, до школи вона поки не ходить.

«Та подивіться, вся в синцях. Він дав мені по голові каменем, що тут гуля», – каже дівчинка.

Інші односельці не вірять, що сімдесятирічний пенсіонер міг таке зробити. Щоправда, розповідають пошепки, бояться мами дівчинки.

«Неправда, вони гроші від нього брали, він їм пенсію лишав», – каже жінка.

Сусідки кажуть, дитина ще й була п’яна.

«Як її мама вела, то вона падала. Біля моєї брами вона проходила, вона її тримала за руки і вела. Гола! Геть чисто, як на світ народилася», – каже жінка.

Родина школярки на обліку в соціальних служб не перебувала. У дитини взяли кров для експертизи, щоб з’ясувати чи вживала вона спиртне.

«Чоловікові повідомлено про підозру у закінченому замаху на зґвалтування малолітньої, а матері дівчинки – у спричиненні навмисного тілесного ушкодження», – каже прокурор відділу прокуратури Тернопільської області Ігор Кашлюк.

Популярне: "На риболовних сітях на оптовому ринку": Пристрасна парочка не стримала свій порив на очах у сотні роззяв

Прокуратура проситиме суд обрати для матері запобіжний захід – домашній арешт, бо в неї є ще двоє малих дітей. А якщо вину пенсіонера доведуть, то йому загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.