терористи

В окупованому Антрациті стався замах на польового командира Бондаренка на псевдо "Бендекс". Замах пов'язаний із намаганнями лідера ЛНР Ігоря Плотницького встановити контроль над вугледобувною промисловістю цього району.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав луганський активіст і координатор ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов, передає Корупція.інфо

"Показово, що напередодні замаху Бондаренко мав розмову з російським генерал-майором Кузовлєвим Сергієм на псевдо "Тамбов", який здійснює загальне керівництво та координацію діяльності всіх збройних формувань на території т.зв. ЛНР. Під час розмови піднімалося питання щодо участі Бондаренко та бійців його загону "Русь" у ймовірному штурмі м. Щастя", — зазначив він.

За словами Снєгирьова, судячи з того, що в Красному Лучі був знищений заступник Бондаренка на псевдо "Шах", позиція Бондаренка щодо участі у бойових діях у районі Щастя не задовільнила російського генерала.

За інформацією активіста, статки польового командира Бондаренка, які були отримані ним від продажу вугілля, оцінюються приблизно в 100 млн гривень.