У столичному метро на червоній гілці стався збій в русі, через що пасажири добиралися на роботу довше звичайного, передає Корупція.Інфо     

Кореспондент "Інформатора" повідомляє, що зумів потрапити у вагон метро на станції "Лівобережна" тільки з шостої спроби, пропустивши вперед "битком забиті" поїзда. Деякі з них в проміжок – з 08:30 до 8:40 проїхали без зупинки.

Проблеми були і з рухом потягів – поїзди кілька разів раптово зупинялися, що призводило до масових падінь пасажирів всередині вагонів.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Були проблеми і з повітрям – через переповненість дихати було практично нічим.

У прес-службі метрополітену сказали, що це був невеликий збій графіка і рух в підземці відновлено.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні у Києві ветерани Афганістану перекрили вулицю Грушевського, висуваючи до влади соціальні вимоги. Також під Радою мітингують шахтарі. Кореспонденти повідомляють про сутички та застосування сльозогінного газу.

У центрі Києва під будівлею Верховної Ради, де триває ранкове пленарне засідання, зібралися близько 200 працівників вугільної промисловості, які вимагають внесення змін до закону про держбюджет на 2018 рік щодо належного фінансування вугільної галузі. Окрім цього, біля стін парламенту на площі Конституції 19 червня триває акція протесту ветеранів Афганської війни та силових структур. Близько 2 тис. афганців вимагають підвищення пенсії та відновлення у повному обсязі пільг.