Популярне: "Всіх, хто старше 35 років зобов'яжуть…": Нові деталі пенсійної реформи

 

Популярний російський і український телеведучий зізнався, чому ще в 2016 році його звільнили з телеканалу "Інтер", передає Корупція.Інфо

Євген Кисельов, який з 2009 по 2016 рік працював ведучим політичних ток-шоу на телеканалі "Інтер" дав інтерв'ю популярному українському телеканалу, в якому розповів правду про своє звільнення. Українцям чоловік запам'ятався по передачах "Велика політика з Євгеном Кисельовим", а потім "Чорне дзеркало". Але в 2016 році несподівано з'явилася інформація про те, що чоловік іде з телеканалу.

"Від власників" Інтера "зажадали з Москви, зажадав особисто Володимир Володимирович Путін. Чому він це зробив – це в нього треба питати. Я на цю тему говорив з Льовочкіним, з Юрієм Бойком, який формально не є власником" Інтера ", але, як ми всі прекрасно розуміємо, близький.

Словом в Кремлі сказали – треба, в керівництві "Інтера" відповіли – "є". І туди зайшли інформаційні бандити, не побоюся цього слова, що працюють на Безлюдну … Те, як «Інтер» тоді зіпсував собі репутацію, – це не на нашій совісті ", – сказав Кисельов.

Зараз Кисельов планує вести нове ток-шоу в Білорусії під назвою "Територія правди". Шоу виходитиме російською мовою і зачіпатиме важливі політичні проблеми всіх країн СНД.

Також, Кисельов жорстко засудив російських діячів культури

"Актори – вони, як відомо, "сучі діти". І коли ці самі "сучі діти" починають розмірковувати на різного роду політичні та ідеологічні теми, мені не хочеться витрачати свій дорогоцінний час на те, щоб коментувати всяку нісенітницю", – заявив журналіст.

"Тим більше, що ці персони, м'яко кажучи, малоповажні", – зауважив він.

У той же час він підкреслив: "Я ні в якому разі не відношу це до Олексія Серебрякова. Він один з небагатьох російських діячів театру і кіно, який зробив по-справжньому мужній громадянський вчинок. Еміграція – це вчинок".