У Житомирі стався конфлікт у маршрутці, водій якої відмовився безкоштовно везти військовослужбовця. У підсумку маршрутник вдарив пенсіонера, який заступився за захисника.

Про випадок розповіли в соцмережах. За словами очевидців конфлікту, інцидент стався в житомирській маршрутці № 58 Мальованка – Діагностичний центр.
Військовий, зайшовши в автобус, показав посвідчення, проте отримав відповідь, що він не виконує обов’язки.
“Водій змусив платити його за проїзд, люди заступилися за військового. І дідусь, який заплатив за військового, почав кричати на водія та вийшов з маршрутки. Водій вибіг та в спину вдарив діда. Той впав та ледве не вбився”, – розповіли в мережі.
Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо
За словами місцевих жителів, це вже не перший скандал за участю водія. Зокрема він вимагає від пенсіонерів оплачувати повну вартість проїзду, а ті погоджуються, аби лиш уникнути конфлікту. Днями маршрутник вимагав повної оплати від інваліда 3-ї групи.
Як відомо, українські військові, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій, учасники бойових дій та прирівняні до них особи мають право на безоплатний проїзд у всіх видах транспорту міського, приміського та міжміського сполучення в Україні, крім таксі.