Снимок

Одеські правоохоронці запобігли замовному вбивству громадського активіста. Замовник, представник протилежного політичного руху, пропонував кілеру 10 тисяч доларів

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на прес-службу ГУ МВС Одеської області.

МВС отримало інформацію про одесита, який шукає виконавця замовного вбивства і встановило особу зловмисника. Ним виявився 29-річний уродженець Одеської області.

"Будучи представником протилежного політичного руху і неприязно ставлячись до свого опонента, він вирішив усунути того фізично", – сказали в міліції.

Співробітник міліції під виглядом потенційного виконавця вирушив на зустріч із замовником, яка відбулася на Привокзальній площі Одеси і фіксувалася за допомогою аудіо- та відеоапаратури. Оперативник отримав від замовника фото потенційної жертви, а також домовився про аванс у розмірі дві тисячі доларів та остаточну вартість роботи (10 тис. дол.). Крім того, домовилися, що жертву необхідно було ліквідувати 9 червня.

Потім штурмова група міліції затримала підозрюваного. Під час санкціонованого обшуку за однією з адрес його тимчасового проживання знайшли дві одиниці зброї, яку правоохоронці спрямували на експертизу.

Чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.