Вибухи на військовому арсеналі під Ічнею могли запустити за допомогою мобільного телефону, повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Спецслужбами за дорученням військових прокурорів і слідства опрацьований величезний масив інформації та встановлено, що на момент початку цих вибухів у зоні покриття та контролю працював мобільний термінал без IMEI коду, тобто який неможливо ідентифікувати, єдиний на цій території", – сказав Матіос.

Слідчі вважають, що саме цей неідентифікований телефон привів у дію вибуховий пристрій на арсеналі. Тому правоохоронці відкрили нове кримінальне провадження за статтею про диверсію.Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто нагадати, що пожежа на 6 військовому арсеналі в Ічні на Чернігівщині виникла 9 жовтня. Вогонь охопив близько третини складу, почали вибухати боєприпаси. Із прилеглих населених пунктів евакуювали 12,5 тис. осіб, багато будинків залишилися без світла та газу. Над територією складів закрили повітряний простір, також зупинили залізничне та автомобільне сполучення.