Як відомо, в 2015 році страшна автокатастрофа обірвала життя відомого музиканта і лідера групи "Скрябін" Андрія Кузьменка.

Але в серцях українців досі живе пам'ять про нього та буде жити ще дуже довгий час. Адже пісні Кузьми люблять і співають у кожному куточку України і за її межами.

Буквально нещодавно батько Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) Віктор Кузьменко розповів в інтерв'ю ведучій програми "Світське життя" Каті Осадчій про те, як його внучка – дочка музиканта пережила трагедію.

""Нам його дуже не вистачає, він жив нами, а ми ним. Ми багато подорожували разом, були у: Римі, Софії, Стамбулі, Парижі. Нас не обходила віза, ми приїжджали, все було замовлено. Маємо на флешках записи тих подорожей, які часто переглядаємо. 

Ми весь час з ним, він у нашому серці, думках і прагненнях. Для нас зараз дуже важлива наша внучка, його дочка Барбара. Вона гарно вчиться на 5-му курсі університету у Києві. Вона сильно переживала цей період, прийшлося до лікарів звертатися і до цього часу не може отямитися, як і ми, вона була єдина донька у свого тата, він у нас теж був один", – говорить батько музиканта.", – поділився спогадами батько Кузьми в інтерв'ю Осадчій.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Раніше повідомлялося, що мати Андрія Кузьменка просить допомогти виявити і знешкодити похоронні компанії, які використовують дані загиблого в 2015 році музиканта в рекламних цілях. 

Жінка розповіла, що підприємці без будь-яких дозволів рекламують свої похоронні бюро, копіюючи надгробну плиту із зображенням її сина.

"Допоможіть знайти та знешкодити мародерів-господарів похоронних фірм, які використовують портрет мого сина в рекламних цілях, роблять могили на своїх показових майданчиках із повністю Андрюшиними даними. Таких прикладів чимало нам повідомили. Ми самі їх всі не можемо виявити", – пише Ольга Кузьменко.

Як відомо, Кузьма був задоволений поведінкою і вихованням своєї дівчинки та називав її слухняною. Музикант тішився, що Марія-Барбара вирослав дуже допитливою дівчинкою. 

Що стосується батьків співака, у літньої пари планів уже немає. Єдине, чого хочуть батьки Кузьми, це дожити до того моменту, коли їхня онука Барбара "встане на ноги".