Давайте згадаємо гучний скандал, що спалахнув в Раді, який з огляду на вибухонебезпечність поточної політичної ситуації може стати не менш гучним за всі попередні.

В кулуарах ВР депутати передавали з рук у руки журнали "Плейбой», «XXL» та ще декілька з відвертими знімками моделі, в якій частина народних обранців впізнали свою колегу чи то  –  екс-регіоналку Ірину Бережну.

Думки депутатського корпусу розділилися: одні впевнені, що на пікантних світлинах регіоналка, інші ж, відмовлялися в це вірити, підозрювали добре сплановану провокацію за посередництва фотошопу. 
Сама ж порушниця спокою категорично заперечувала свою участь у відвертій фото сесії для чоловічих часописів, називаючи інцидент спробою її дискредитації. При цьому «підозрювана»  наполягала, що на світлинах не вона, а інша жінка – еротична модель і співачка Даша Астафьєва з гурту «Нікіта».
З огляду на відсутність у ВР консенсусу з цього приводу, для з'ясування «ху із ху» на фото планується створення спеціальної тимчасової слідчої комісії. Про свою готовність і навіть професійний та громадянський обов'язок увійти до її складу заявили чимало народних обранців, тому остаточна квота від кожної політсили ще не визначена і буде затверджуватися на погоджувальній раді в кабінеті голови ВР.
Зацікавленість потенційних членів ТСК підігрівається тим, що, як подейкують інформовані джерела в компетентних органах, вирішальною слідчою дією, спрямованою на встановлення істини, має стати всебічна експертиза, в основі якої лежатиме метод візуального порівняння зображень з "оригіналом".

Для чистоти дослідження воно проводитиметься в умовах максимально наближених до фотосесії, або таких що повністю відтворюють її, включаючи елементи хореографії, гімнастичні вправи, аксесуари, «сценічний костюм" чи його відсутність.

 

На першому фото – депутат ВР, заступник голови парламентського Комітету з питань євроінтеграції, юрист Ірина Бережна ("Партія регіонів"). На другому – шоуменка, модель, співачка Даша Астафьєва ("Нікіта")… Чи навпаки? Чекайте, я теж заплутався, де хто…

 

Berezhnaya-4

 

Berezhnaya-6

d1286f38c3_112146