pm613image001_729x547

Посадовим особам однієї з банківських установ вдалося незаконно заволодіти понад 100 мільйонами гривень.

Факт розкрадання грошей у великих розмірах викрили працівники територіального органу Національної поліції Одеської області спільно з колегами з обласної прокуратури, повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Одеській області, передає Корупція.Інфо.

Встановлено, що посадові особи головного відділення банку, з метою заволодіння грошовими коштами, сформували видаткові касові ордери на переміщення грошових коштів. У подальшому ці касові ордери вони направили до регіонального управління фінансової установи, що не функціонує з кінця 2014 року.

Здійснивши низку обшуків в офісних та житлових приміщеннях підозрюваних осіб, правоохоронці виявили та вилучили фінансову документацію, що є доказом вчинення даного злочину.

В результаті було затримано радника голови правління та керуючого директора банківської установи. Вказаним особам судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою із можливим внесенням застави в розмірі 40 мільйонів гривень кожному.

На теперішній час вживаються заходи, спрямовані на встановлення всього кола осіб, причетних до вчинення вказаного правопорушення, для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

В Одесі працівники банку вкрали 100 иільонів гривень - фото 1

В Одесі працівники банку вкрали 100 иільонів гривень - фото 2