Ухвалення Польщею закону про заборону «пропаганди бандерізма» точно втішило Кремль – там напевно відкрили шампанське. З такою заявою виступив віце-прем'єр-міністр України з питань соціальної політики Павло Розенкопередає Корупція.інфо.

Віце-прем'єр вважає контрпродуктивними останні законодавчі новації польської сторони.

«Такі рішення не приносять позитиву в відносини України і Польщі. Рішення звести стіну між двома державами грає на руку нашому, я так думаю, спільному ворогу – Російської Федерації», – переконаний Розенко.

«Я думаю, що після вчорашнього рішення Сенату Польщі хтось в Росії відкоркував шампанське, і воно там лилося рікою», – вважає Розенко.

У той же час віце-прем'єр вважає, що Україна і Польща зможуть подолати цей складний період у відносинах.

Популярне: "Перев’язали простирадлами, як канатами, і тягнули": На Прикарпатті лікарі витискали дитину з породіллі, що призвело до смерті немовляти

«Спроби будувати відносини на ультиматумах, конфліктах, маніпуляціях приречені на поразку, спроби посварити народи будуть безрезультатними … Ми пройдемо і цей непростий період в наших відносинах», – упевнений Розенко.

Нагадаємо, вночі 1 лютого Сенат Польщі (верхня палата парламенту країни) прийняв закон, в якому передбачена кримінальна відповідальність за «заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків».