На прес-конференції директор інформаційно-політичного центру «Перспектива» Павло Рудяков заявив, хто стоїть за т.зв. Нацдружиною з «українським порядком», передає Корупція.інфо.

«Я згоден з тим, що поки альтернативи Петру Порошенку Захід не бачить. В Америці і на Заході згодні з тим, що Порошенко ще може залишатися на посаді скільки він захоче і скільки йому буде потрібно. А як забезпечити його збереження на цій посаді – питання суто технологічне», – заявив він.  

Експерт вважає, що так звана Народна дружина «промарширувала Києвом не просто так».

«Це означає, що дружина разом з Нацполіцією будь-яку комісію і будь-якого рівня зможе нагнути, назвемо речі своїми іменами. Ми перетворилися на умовну демократію. У нас вся система голосів як працювала, так і працює на переможця… Тому намалювати 50% і більше в 2019 році – це суто вже технологія», – вважає він.

Популярне: "Перев’язали простирадлами, як канатами, і тягнули": На Прикарпатті лікарі витискали дитину з породіллі, що призвело до смерті немовляти

Нагадаємо, у ЗМІ та соціальних мережах активно обговорюють відеоролик, де люди в балаклавах з символікою т.зв. Національної дружини провели марш вулицями столиці, обіцяючи застосовувати силу для встановлення «українського порядку».