У бюджеті на 2016 рік було передбачено підвищення на 5%

Розмір мінімальної пенсії в Україні з 1 грудня 2016 року зросте на 10%. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає Корупція.Інфо.

Розенко зазначив, що в бюджеті на 2016 рік було передбачено збільшення мінімальної пенсії на 5% з 1 грудня.

"Незважаючи на незадовільний стан соціально-економічної ситуації в Україні, ми прийняли рішення, і Верховна Рада нас в цьому підтримала, зробити підвищення мінімального розміру пенсії на 10%", – зазначив Розенко.

За його словами, зростання пенсійних виплат буде стосуватися приблизно 7 млн пенсіонерів з мінімальними пенсіями."Є категорія пенсіонерів, середній розмір пенсії яких коливається в проміжку між 1400 гривень до 3000 гривень. Вони перебувають у досить несправедливій ситуації порівняно з іншими категоріями, для яких відбувалося певне підвищення. Для цих пенсіонерів індексація або перерахунок пенсії не проводився, по меншою мірою, три останні роки", – додав Розенко.

Нагадаємо, після травневого підвищення розміру мінімальної пенсії перший заступник голови Пенсійного фонду України Микола Шамбір повідомив, що з 1 грудня мінімальна пенсія складе 1247 гривень. На сьогодні розмір мінімальної пенсії становить 1130 гривень.