"Безпека і звільнення заручників є для нас ключовим пріоритетом" – така позиція української сторони у ТКГ. Україна готова до найширшого компромісу заради звільнення заручників. Про це повідомила Уповнаважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко на сторінці у Facebook, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Голова Нацкорпусу попередив про масові штурми, ви будете в шоці від цієї інформації

 

Як стало відомо, 21 травня відбулася традиційна щомісячна зустріч з родинами заручників у ході якої їм було повідомлено про роботу мінської гуманітарної групи щодо верифікації і наших подальших кроків задля звільнення заручників.

"Серед іншого, обговорили соціальні питання підтримки родин заручників, необхідність вдосконалення законодавства у питанні зниклих безвісти( сподіваюся, наступного тижня, нарешті, в порядку денному стоятиме відповідний законопроект про статус родин зниклих безвісти і самих зниклих)", – зазначила Геращенко.Також родини заручників поінформували про позицію української сторони, озвучену заступником міністра закордонних справ В. Пристайком у Берліні, 30 травня, на зустрічі в Нормандському форматі.

"Безпека і звільнення заручників є для нас ключовим пріоритетом… Запевнили родини, що готові до найширшого компромісу заради звільнення. Робитимемо все, аби 7 червня у Мінську було результативне засідання", – наголосила Геращенко.

Нагадаємо, 24 травня мала бути остаточно визначена дата звільнення заручників, однак бойовики зірвали цю домовленість. Утім, бойовики зірвали засідання ТКГ у Мінську. Зокрема окупанти забажали тотальної амністії для поплічників. Представники ОРДЛО також вимагали знову провести процес верифікації.

Також Ірина Геращенко наголосила: "Коли ми несемо такі втрати, не може бути й мови про перехід до політичного блоку "Мінська".