Не виключено, що королева Єлизавета II може повністю відмовитися від світських заходів

Таке припущення зробив королівський біограф Ендрю Мортон, пише британський таблоїд The Sun.

Королева вже скасувала всі виходи в світ через пандемію коронавірусу аж до осені.

Але 94-річна Єлизавета II може і зовсім стати повноцінною самітницею.

За словами Мортона, вірус так швидко не піде, може, пройдуть місяці, може – роки. А для 94-річного монарха дуже ризиковано зустрічатися з людьми, незважаючи на те, що вона завжди любила це робити.

Під ударом може опинитися 99-річний принц Філіп, якого раніше госпіталізували. Через такий розклад в ЗМІ з’явилися чутки, що королева Єлизавета II може передати старшому синові принцові Чарльзу кермо правління, призначивши його регентом. Хоча Чарльз теж в солідному віці (71 рік), вірусом він вже перехворів, і у нього є імунітет.

В даний момент монарх Сполученого Королівства виконує свої обов’язки дистанційно, записавши вже двічі відеозвернення до британцям. У квітні – через пандемію небезпечного  вірусу, а в травні – привітання з 75-річчям перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Раніше ми розповідали, що Єлизавета II більше не хоче правнуків. Після того, як принц Гаррі і Меган Маркл покинули королівську сім’ю, на Міддлтон лягла маса обов’язків.

У зв’язку з цим, королева заборонила герцогині Кембриджській заводити ще дітей, щоб вагітність і материнство не відволікали її від справ. Схоже, Кейт доведеться відмовитися від планів мати четверо дітей.

Як відомо, на даний момент у Кейт і Вільяма троє дітей: чотирирічна Шарлотта, дворічний Луї і шестирічний Джордж. Таблоїди не раз писали, що Міддлтон мріяла про четвертому дитину.