У США 18-річна дівчина Жаклін Санчез в стані алкогольного сп'яніння потрапила в аварію, яка забрала життя її 14-річної сестри, транслюючи момент катастрофи у прямому ефірі в Instagram. Після цього на камеру вона сказала, що вбила свою сестру, але їй байдуже, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Давайте я його доб’ю…” Те що трапилось після ДТП шокувало всю мережу. Як таких земля носить!

За словами поліції, підліток загинула на місці. На відео, опублікованому виданням, видно, що дівчина їхала нормально, розмовляла під час ефіру й раптово авто прорвало дротову загорожу, вилетіло в поле й перевернулося. Двоє 14-річних дівчат, які були разом із Санчез, викинуло з машини внаслідок удару, тому що вони не були пристібнуті пасками безпеки. Одна дівчина загинула на місці, а інша отримала важкі травми.

Я вбила сестру, але мені все одно. Я вбила свою сестру. Я знаю, що потраплю до в'язниці, але мені все одно. Мені шкода, дитинко", – каже потім дівчина.

Відео закінчується тим, що дівчина сидить на колінах біля померлої сестри, і каже: "Прокинься, дитинко, мені дуже шкода, дитинко, я не хотіла тебе вбити, солоденька".