Телеведучий та видавець Дмитро Гордон, який керує кампанією «Сили і честі» Ігоря Смешка, в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому» зізнався, що на виборах у Раду вболіває за «Свободу». Про це він сказав, відповідаючи на питання, хто може вистрілити на парламентських виборах і стати таким сюрпризом, яким став Ігор Смешко на президентських виборах з результатом 6%.

«Опозиційний блок, який під першим номером, може вискочити. Я бачу там резерв і вболіваю та переживаю за них, щоб менше отримала Опоплатформа. Точнісінько так само я вболіваю за «Свободу», щоб вона відкусила голоси у Порошенка. Це неймовірно, але факт: я бажаю успіхів «Свободі», – резюмував Гордон.

Нагадаємо, під час президентської кампанії саме Гордон називав екс-очільника СБУ майбутньою сенсацією, активно агітував за нього в своїх телепрограмах. І, власне, результат Смешка, якого мало хто сприймав серйозно, дійсно вразив – 6% і шосте місце. Смешко зумів випередити таких грандів, як Олег Ляшко, і серйозно зіпсував гру Анатолію Гриценку, з яким має схожий електорат.