Дослідження проведуть у стаціонарних умовах.

В Одесі суд призначив психіатричну експертизу Миколі Тарасову, якого підозрюють у вбивстві 11-річної мешканки райцентру Іванівка Дарини Лук’яненко, скоєному в червні.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області, Київський районний суд Одеси 9 серпня постановив направити чоловіка до медичного закладу для проведення комплексної стаціонарної судової психолого-психіатричної експертизи.

У прес-службі відзначили, що відповідні документи підготовлено, і призначену експертизу найближчим часом буде здійснено.

Нагадаємо, 11-річна Дарина Лук’яненко пропала вдень 13 червня по дорозі на заняття танцями в смт Іванівка Одеської області.

З того дня дитину розшукували сотні людей – співробітники поліції, Нацгвардії, ДСНС, волонтери, в спецоперації були задіяні водолази і авіація. 19 червня Лук’яненко виявили вбитою у вигрібній ямі.

За підозрою у вбивстві було затримано 22-річного місцевого жителя Миколу Тарасова.

Злочин попередньо класифіковано за ч. 4 ст. 152 (спроба зґвалтування неповнолітньої), ч. 2 ст. 146 (викрадення), ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство), ст. 297 (наруга над тілом). 21 червня Тарасова помістили в СІЗО без права внесення застави.