Кияни налаштовані бойкотувати піцерію, пероедає Корупція.Інфо

Популярне: За що деяких пенсіонерів можуть позбавити виплат: Рева зробив нову різку заяву

Нічна бійка в ресторані на столичному Хрещатику обростає все новими подробицями. Постраждалі, які потрапили під гарячу руку керівника та персоналу закладу, досі не можуть оговтатися від того, що пережили.

Жорстокі кадри зняли свідки та виклали в мережу. Відео набуло неабиякого резонансу. Його переглянуло понад 50 тисяч українців, – пише ТСН.

    "Побили мене, побили мою дружину. Охорона закладу, по-моєму, взагалі не брала участі", – розповів потерпілий. Вранці заклад працював в звичайному режимі, в ньому ніщо не натякало на нічну бійку. Однак коментувати що-небудь керівник відмовився.

"Я з вами не розмовляю, і зі мною, будь ласка, ви також", – підкреслив постраждалий чоловік.

У поліції з цього приводу також відмовчуються. Там досі не знають, як кваліфікувати справу.

Молоде подружжя Влад і Юлія  в піцерії святкували успішне складання сесії, а коли ресторан закрився, персонал запропонував їм залишитися.

Алкоголь пили всі разом, а потім на керівницю щось найшло.

    "Ми вже зібралися, майже вийшли – вона вибігла, вчепилася дружині в волосся, почала трясти. Коли я почав рознімати – накинулися інші офіціанти", – розповів побитий хлопець.

Потерпілі досі не знають, що стало причиною такої агресії х боку персоналу ресторану. Однак все що відбувається обов’язково відіб’ється на репутації популярного закладу.

    "Вдарив ногою по обличчю, по голові. Ось так наступила, потім я вже не пам'ятаю. Просто дівчина на мені сиділа і била", – говорить Юля.

Кияни, які переглянули відео бійки налаштовані бойкотувати цей ресторан.

Дивіться відео жорстокого побиття клієнтів

Як раніше повідомлялось у Голосіївському районі Києва 13 грудня близько 21:00 сталася бійка, яка переросла в перестрілку. Інцидент стався в піцерії на вулиці Васильківській.