Президент США Доньльд Трамп може повністю згорнути допомогу Україні.

Такою думкою поділився історик і політичний оглядач Олександр Флінт, повідомляє replyua.net.

Крім того він підкреслив, що Дональд Трамп є вельми недружною з Україною людиною.

“Якщо його переоберуть на президентських виборах, які повинні відбутися в наступному році, то американська допомога Києву буде повністю припинена. Це стосується не тільки фінансів, але і поставок зброї, а також дипломатичної підтримки”, – вважає експерт.

За його словами, повториться та ж історія, що й зі Сирією.“Не варто забувати, що в Сполучених Штатах роль президента в зовнішніх відносинах важливіша, в порівнянні з Конгресом. Тому Україні залишається сподіватися, що Трамп вибори програє. В той же час в Києві повинні розуміти, що у нинішнього президента США шанси на переобрання досить високі , незважаючи на навислу над ним загрозу імпічменту “, – сказав він.

Також раніше повідомлялося, що стало відомо, що саме лідер США Дональд Трамп вимагав від президента України Володимира Зеленського під час телефонного дзвінка. Про це під час виступу в Палаті представників розповів тимчасовий повірений США в Україні Вільям Тейлор.

За його словами, Дональд Трамп вимагав, щоб український лідер Володимир Зеленський нібито публічно заявив про початок розслідування справи проти компанії Burisma, а також можливого втручання України в вибори в США 2016 році.

Натомість на це лідер США обіцяв допомогу Україні в сфері безпеки.