У Франції китайський мільярдер Ван Цзян, засновник конгломерату HNA, загинув під час селфі на курорті південного узбережжя країни, передає Корупція.Інфо

Цзян, в гонитві за красивим кадром на тлі гірських вершин, заліз на високий парапет будівлі. Під час селфі сильний порив вітру скинув китайського бізнесмена вниз. Медики намагалися реанімувати його, але безуспішно. 

“Ми сумуємо про втрату виключно талановитого лідера і людини, чиє бачення і цінності продовжать служити керівництвом для всіх, хто мав можливість знати його”, – сказано в повідомленні компанії HNA. Там також підкреслили, що бізнесмен був у Франції не на відпочинку, а у відрядженні.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

За оцінками журналу Forbes, стан мільярдера в 2017 році сягала 1,7 мільярда доларів. Компанія мільярдера займалася логістикою, туристичними перевезеннями і авіасполученням. Він об’єднав свій бізнес з регіональною компанією молодшого брата Ван Вея, який продавав послуги та обладнання компанії Hainan Airlines. Це дозволило створити і розкрутити конгломерат HNA.

У минулому році HNA стала найбільшим акціонером Deutsche Bank, випередивши сім’ю еміра Катару. У 2016 році конгломерат купив чверть готелів Hilton за 6,25 мільярда доларів.

Нагадаємо, у Дніпрі в одному з ресторанів трагічно загинула дівчина, яка мала намір зробити вдале селфи. Трагедія сталася 10 червня в ресторані «Старгород». Дівчині попередньо було близько 25 років.