Хлопчик був не єдиним свідком кривавої розправи – в будинку знаходилася ще й мати вбивці, передає Корупція.Інфо

У Флориді 42-річний американець Марк Алан Берковіц напав з молотком на свою 33-річну дружину – громадянку Білорусі Анастасію Савицьку. У момент нападу вона спала, а поруч з нею лежав семирічний син, який, на жаль, все бачив.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

Як повідомляє New York Post, чоловік знайшов в телефоні дружини листування з іншим чоловіком. Можливо, це і спровокувало його на жорстокі дії. У момент нападу від шуму прокинувся хлопчик, проте Берковіц наказав йому повернутися на інший бік і спати. Але навіть спросоння дитина помітив на голові матері криваву травму, а потім і те, як його батько потягнув її тіло в іншу кімнату.

В той момент Анастасія була ще жива, але, щоб завершити розпочате, Берковіц задушив її. Після всієї жерсті він не став нікуди втікати, а розбудив свою матір Барбару Уотерсон і в усьому їй зізнався. Вона відразу ж набрала 911, але той вихопив у неї трубку і сам про все розповів диспетчеру.

Прибулі на місце поліцейські влаштували Уотерсон допит, адже вона цілий рік жила разом з ними під одним дахом. Жінка розповіла, що відносини між її сином і Анастасією були як на війні. Також громадянка Білорусі не раз скаржилася на Берковіца за домашнє насильство, однак ніякого захисту так і не дочекалася. Зараз вбивця знаходиться у в'язниці без права виходу під заставу.