Білоруський бізнесмен Андрій Воронін, який увійшов до складу Координаційної ради опозиції від Брестської області, покинув Білорусь. Про це він написав у себе в Facebook.

“За мною прийшли. Тільки в неділю я йшов по Мінську з двухстатисячним натовпом, а сьогодні я вже в бігах. Все сталося дуже швидко, вони довго з такими речами не тягнуть”, – написав він.

При цьому Воронін не повідомив, в якій країні він зараз перебуває.

“Любі друзі! Ми з Ксюшею вже не в Білорусі. Зараз ми на роздоріжжі, бо сидіти, як (кандидат в президенти Віктор – ред.) Бабарико та (кандидат в президенти Сергій – ред.) Тихановський по політично сфабрикованій справі не хочеться. А така ймовірність наближалася до 100 відсотків “, – написав Воронін.

Опозиціонеру закидають несплату податків і приховування доходів в особливо великому розмірі.

“Ця кримінальна справа, строк до 5 років”, – зазначив він.

“Мені опечатали всю майстерню з усіма верстатами, матеріалом і виробами. До батьків приходили слідчі, проводили обшук, перевернули все догори дном, налякали маму. Хлопців з моєї команди вчора допитували 5 годин, забрали телефони. Приїжджали до них додому “, – додав він.

Вы замечали, что Беларусь-страна заборов? Заборы у нас на улице, во дворах, в парках. Ими отгорожены трассы и стройки,…

Опубликовано Andrei Voronin Вторник, 2 июля 2019 г.

Раніше повідомлялося, що суд Заводського району Мінська заарештував на 10 діб двох членів президіїКоординаційної ради опозиції Сергія Дилевського і Ольгу Ковалькову.