3597cf97fa6c8d1ad7c57ce3dd3e83391454653587

Два вертольоти, за допомогою яких екс-президент України Віктор Янукович зміг втекти в РФ від своїх співгромадян, були виставлені на продаж в Швейцарії. Їх вартість – мільйони доларів.

Новину повідомляють українські ЗМІ, передає Корупція.Інфо.

Журналісти одного з українських телеканалів повідомили, що на сайті однієї з швейцарських фірм, яка торгує авіатранспортом, виставлені на продаж вертольоти. Судячи з даних, останнє місце їх дислокації – українських Донецьк, який сьогодні перебуває під окупацією бойовиків. Відомо, що колишній глава країни Віктор Янукович саме звідти відлетів з території України в Росію.Дані про вертольоти пропали з українського реєстру в 2014 році. Власником авіатранспорту стала інша людина, а їх реєстраційні номери також були змінені.

Офіційно вертольоти «прописані» на острові Мен, що в Великобританії. Фактично місцем їх перебування є Санкт-Петербург, як повідомив операційний директор компанії-продавця Sparfell & Partners.

Вартість вертольотів оцінюється в 7,5 млн і 10,5 млн доларів. Проте, покупцеві надана можливість знизити ціну на торгах.

В СБУ журналістам не змогли пояснити, чому вертольоти свого часу змогли спокійно покинути країну, а зараз ніхто не робить спроби заарештувати це майно біглого екс-глави країни, проти якого відкрито не одне кримінальне провадження.