Верховна Рада проголосувала за зняття недоторканності з радикала Ігоря Мосійчука та дала дозвіл на його арешт

Як повідомляє кореспондент depo.ua, прямо в сесійній залі було продемонстровано відеодокази корупційної діяльності Мосійчука, передає Корупція Інфо

Відео, яке також в прямому ефірі продемонструвало багато телеканалів, що транслюють засідання парламенту, представив генеральний прокурор Віктор Шокін. 

"Всі докази виконані з дотриманням усіх норм КПК і мають повну доказову силу і є доказами по даному кримінальному провадженні. Зібрані й ініші докази, які повністю підтверджують вину народного депутата", – заявив він.

"Ці злочинні дії вчиняє депутат, коли на Сході гинуть герої", – додав Шокін.

Зокрема, на відео записано факт передачі Мосійчуку грошей невідомою особою.

Після цього Шокін попросив Верховну Раду дати дозвіл на затримання нардепа від Радикальної партії Ігоря Мосійчука, який попався на хабарі.

За відповідну постанову одразу ж проголосувало 262 нардепи. При цьому звучали скандування: "Тюрма! Тюрма!".

Гройсман заявив, що підпише проголосовану постанову одразу. 

Зі свого боку лідер Радикальної партії Олег Ляшко почав вимагати  дати йому слово на захист однопартійця, але Гройсман відмовив.

Після цього Ляшко почав кричати: "Падлюка!", а інші радикали полізли штовхатися під трибуну, а Гройсман оголосив про закриття засідання Ради.

мос

Водночас Мосійчук заявив, що відео проти нього сфабриковане в Генпрокуратурі: воно начебто склеєне шматками. 

А лідер Радикальної партії Олег Ляшко запевнив, що не буде покривати Мосійчука, однак не розуміє, чому  його не пов'язали на місці злочину, якщо факт отримання хабара справді був.