Столична прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора товариства з обмеженою відповідальністю, який налагодив незаконний бізнес по намиву піску з річки Десенка в промислових масштабах, повідомили у відомстві, передає Корупція.Інфо

Популярне: «Лучший Петя среди самых лучших Петь»: «Квартал 95» зробив «безвізову» пародію на президента. ПРОСТО РОЗРИВАЄ МЕРЕЖУ!

Встановлено, що бізнесмен в 2013 – 2014 роках, під приводом проведення робіт з берегоукріплення та відновлення заплави урочища у Всеукраїнському парку пам'яті борців за свободу і незалежність України в Деснянському районі Києва, здійснив незаконний намив та подальшу реалізацію піску з Десенки загальним об'ємом майже 80 тис. м3 загальною вартістю понад 15 млн грн.Зараз досудове розслідування завершено, обвинувальний висновок по 1 ч. ст. 239-2, ч. 5 ст. 191 КК України скеровано для розгляду в Деснянський районний суд Києва.

Крім того, з метою відшкодування збитків місцевою прокуратурою заявлено цивільний позов.

За скоєний злочин зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.