Замість забороненого російського «Вконтакте» українці облюбували новий розважальний ресурс. Тепер найбільшою популярністю користується Youtube. Про це свідчить статистика експертів з TNS Kantar CMeter, – передає Корупція Інфо

Популярне: УВАГА ВСІМ ЛЬВІВ’ЯНАМ!!! У центрі міста знайдено масове захоронення людей!

 

Так, в травні російські сайти значно втратили свої позиції в рейтингу. Соцмережа Вконтакте опустилася в списку популярності на третю сходинку, а Facebook обійшов “Однокласники”.

Незмінним лідерів залишається Google. Youtube тепер зміцнився на другій сходинці, посунувши Вконтакте.

Російська соцмережа втратила 2,2% охоплення мережі. Також після заборони втрачають аудиторію Яндекс і Mail.ru. Але незважаючи на це, вони все ще продовжують утримувати свої позиції в рейтингу.

Рекордсменом по зростанню відвідувань в травні став сайт Opera. Він набрав за місяць додаткових 15,5% охоплення і вперше увійшов до тридцятки рейтингу. Facebook виріс на 7,5% і піднявся з шостого на четверте місце.

Рейтинг популярних сайтів за підсумками травня виглядає наступним чином:


Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакті та Одноклассники. Крім цього, доступ буде заблокований до всіх сервісів Яндекс, окрім головної сторінки пошуковика.