Увечері 20 червня в Дніпрі затримали начальника управління торгівлі міськради Олександра Каховського. Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат міської ради Дніпра Дмитро Хозин, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вже зовсім з глузду з’їхав: У Мережі сміються з Парасюка, який прийшов у Раду в… Тільки не падайте!

"Каховського сьогодні пов'язав ВБЕЗ. Інформація від працівників Нацполіціі", – пише він.

За даними громадського активіста Олександра Снісаря, Каховського та співробітника його управління Катюжаного затримали співробітники прокуратури Дніпропетровської області і УЗЕ в Дніпропетровській області під час отримання чергової частини неправомірної вигоди в розмірі 5400 грн."За наявною інформацією, начальником управління торгівлі департаменту економіки, фінансів і бюджету ДГС Каховським, провідним фахівцем КП ДГС Катюжаним була створена злочинна схема отримання неправомірної вигоди при укладанні договорів на використання об'єктів благоустрою міста. Неправомірна вигода перераховувалася в безготівковій формі шляхом укладання фіктивних договорів з підприємцями на надання консультаційних послуг і їх подальша оплата. Далі кошти конвертувалися (переводилися в готівку) і привласнювали і фігурантами схеми. Тільки за три місяці по одній з груп розміщених об'єктів благоустрою було отримано неправомірної вигоди в розмірі 110000 грн ", – написав Снісарь в Facebook.

Нагадаємо також, що, за інформацією народного депутата Віталія Купрія, Генеральна прокуратура України розслідує корупційну схему по розкраданню коштів, які платили комунальникам громадяни Дніпра і ряду інших міст Дніпропетровської області за обслуговування багатоквартирних будинків, тепло і водопостачання, в якій фігурують бізнесмен Володимир Дубинський і заступник Бориса Філатова, віце-мер Дніпра Михайло Лисенко.