Сьогодні глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що не виключає відставки кількох міністрів. А саме він вів мову про главу економрозвитку Ігоря Петрашко, міністра фінансів Сергія Марченко та голові Міненергетики Ольгу Буславець.

Також Арахамія не виключив повної заміни Кабміну.

За даними джерел “Страни” в Офісі президента, зміна складу уряду дійсно розглядається як один з варіантів.

“Обговорюється варіант відправити уряд у відставку ще до виборів, що буде використано партією президента для підняття свого рейтингу (всі проблеми спишуть на Шмигаля). Також за цим планом з уряду йде Арсен Аваков. Йому буде запропонована посада секретаря Ради національної безпеки і оборони. Контроль ж над МВС Зе-команда хоче взяти в свої руки напередодні очікуваного розгойдування ситуації в Україні з боку Порошенка і Турчинова “, – пише Telegram-канал” Політика Страни”.

Втім, за інформацією каналу “Політика Страни”, відмашки для початку реалізації цього плану президент ще не дав. Зараз зважуються всі за і проти, а також прораховується можлива реакція Авакова.

“Джерела в оточенні Авакова кажуть, що у того теж є свої плани на відставку уряду. Але себе глава МВС нібито бачить не на маловпливовій посаді секретаря РНБО, а на посаді прем’єр-міністра. Паралельно Аваков зміцнює свої зв’язки з різними політичними силами. Від” Оппоплатформи “до Порошенка і” Батьківщини “, – сказано в повідомленні.

За даними джерел в Офісі президента, трохи потеплішали відносини глави МВС із Заходом. Після зустрічі з представниками американського посольства Аваков сильно знизив свою активність проти глави НАБУ Ситника і представників його групи підтримки (Шабунін і Ко).