Відомий український політолог Микола Давидюк зазначив в статті опублікованій виданням Gazeta.ua, що кадрова політика Володимира Зеленського практично нічим не відрізняється від тієї, яку реалізовував Петро Порошенко.

За словами політолога, єдина відмінність в тому, що п’ятий президент призначав на державні посади бізнес-партнерів, а шостий – друзів, і людей, з якими він раніше працював.

Нинішній глава держави зайняв вищу держпосаду, в тому числі, і завдяки обіцянкам назавжди покінчити з кумівством. Однак цю обіцянку він так і не виконав. Більш того – Зеленський розвів власне кумівство. Ставши президентом, він, одночасно з цим, став ще й «головним кумом країни».

Зеленський дійсно сьогодні є головним носієм кумівства в Україні, і несе за це повну відповідальність. Не варто забувати, що саме він, а не «слуги народу», є реальним (і єдиним) носієм рейтингу.

Тим часом прогноз на майбутнє навряд чи когось обрадує. Кількість корупційних скандалів за участю представників нинішньої влади в цілому, і монобільшості зокрема, будуть тільки рости. Адже «слуг народу» набирали випадково.

Нічого спільного із законотворчістю ці люди не мають, і, потрапивши в парламент, вони просто вирішили «робити бізнес»