Єрмак поскаржився на тих, хто прийшов до влади із Зеленським, а тепер виступають проти його команди

Деякі члени команди президента Володимира Зеленського з часом вирішили, що вони більше команди, але не варто намагатися обіграти свою ж команду заради якогось свого особистого інтересу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Офісу президента Андрій Єрмак.

“Діяти спільно, координувати зусилля, знаходити командні рішення – це те, що потрібно для побудови сучасної конкурентної України. Якщо ти в команді, не намагайся обіграти свою ж команду заради якогось свого інтересу. Якщо ти обіцяєш, виконуй те, заради чого тебе взяли в команду, і чого від тебе очікує суспільство. Це прості принципи, які, на жаль, часто губляться десь у високих коридорах і парламентських кулуарах”, – написав глава ОПУ.

За його словами, “вже зрозуміло, що деякі люди в команді президента з часом відчули, що вони – особисто – більше команди”.

“Розчарую. Це ілюзія, яка в підсумку може пошкодити державі, якщо людина не повернеться до об’єктивної оцінки, насамперед себе, своїх дій, своїх цілей. Незалежно від владного або депутатського статусу…”, – вказав він.

Єрмак наголосив, що багато із тих, хто разом із Зеленським потрапили у владу в 2019 році, припускаються помилок і сплески особистісного, які конфліктують з державницькою позицією.

«І що вимагає від нас жорстких висновків. Це нормальний робочий процес, якого не уникнути. Ще раз. Ідеальних людей і рішень не буває. Але треба вміти миттєво реагувати на складні ситуації”, – заявив він.

При цьому Єрмак вказав, що в складних ситуаціях немає простих і очевидних рішень, як це іноді виглядає в теорії.

“Ми звільнили, ми знаємо, ми чинимо тиск”. Можна з легкістю написати кілька хороших фейсбучних текстів і сказати, що справу зроблено. “Все розкладено по поличках”. А насправді – порожнеча “, – зазначив він.

Керівник ОП також вважає, що народним депутатам, щоб добре розуміти, що відбувається в Донбасі, потрібно все-таки туди особисто з’їздити, але не в “паркетному режимі адмінпоїздки” і не на півдня.

Відзначимо, що при цьому Єрмак не уточнив, кому конкретно адресувався цей пост.

Також відзначимо, що сьогодні народний депутат Гео Лерос заявив про те, що отримав від СБУ записи розмов колишнього співголову фракції “Блоку Леоніда Черновецького” в Київраді Дениса Комарницького і народного депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка, які кажуть про “кришування” їх президентом і Єрмаком.

Ще в березні Гео Лерос, який раніше був радником Зеленського, оприлюднив відеозаписи, на яких брат керівника ОПУ Денис Єрмак обговорює з рядом осіб можливість призначення на державні посади.

ДБР відкрило кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу. Своєю чергою, Лерос передав відеозапису в НАБУ і попросив керівництво Бюро відкрити кримінальне провадження та перевірити можливу причетність Єрмака до злочинів.

При цьому суд зобов’язав Службу безпеки України порушити кримінальну справу за фактом можливого скоєння державної зради Андрієм Єрмаком.

Під час засідання Верховної Ради 1 вересня Гео Лерос звинуватив Зеленського в порушенні обіцянок, а главу Офісу президента Андрія Єрмака – в зловживанні владою і роботи на спецслужби РФ. Зокрема, Лерос заявив з трибуни, що Зеленський замість того, щоб воювати зі старою системою “злився разом з нею”.