Серіал "Свати" Студії "95 Квартал" – хороший продукт, однак, заступившись за російського актора Федора Добронравова, який висловився на підтримку анексії Криму, коміки самі відвернулися від своїх товаришів, передає Корупція.Інфо.

Популярне: "Перев’язали простирадлами, як канатами, і тягнули": На Прикарпатті лікарі витискали дитину з породіллі, що призвело до смерті немовляти

Такою думкою в інтерв'ю "Українській правді" поділився український і кримськотатарський режисер Ахтем Сеітаблаєв, який раніше знімався в епізоді шостого сезону "Сватів".

"У "Сватах" знімалися чудові актори.

І це дійсно класний продукт. Але коли я бачу відео, на якому Федір Добронравов каже, що радий, тому що Крим повернувся в Росію, мені хочеться, щоб всі причетні до цього, разом зі мною, подивилися в очі дітям Киримли, батьки яких сидять у російській в'язниці за те, що в лютому 2014 вийшли під Верховну Раду Криму з прапорами України і кримських татар, які підтримували єдність держави…", – зазначив Сеітаблаєв.

За словами режисера, вставши на захист Добронравова, "кварталівці" продемонстрували неповагу.

"Давайте будемо опиратися на букву закону. Я багато за що підтримую Володимира Зеленського і взагалі "Квартал 95". Я знаю, що він багато робить для підтримки української армії.

Я хотів би вважати "Квартал 95" своїми хорошими друзями, але коли вони встали на захист Добронравова, вони самі викреслили мене зі списку тих, кого поважають.

Мені боляче від того, що є такий факт", – резюмував Сеітаблаєв.

Нагадаємо, рішення СБУ заборонити в'їзд в країну акторові Федору Добронравову викликало жорстку реакцію в українського шоумена і лідера Студії "95 Квартал" Володимира Зеленського.

Як стало відомо пізніше, Українська телекомпанія "1+1" подала в суд на Міністерство культури України та Державне агентство України з питань кіно через скандал навколо серіалу "Свати" з намірами скасувати рішення СБУ і повернути фільм у прокат.

Додамо, фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги", який розповідає історію захисту Донецького аеропорту, вже побив рекорд українського кінопрокату, зібравши більше 22 мільйонів гривень.