Після повернення українців з Туреччини, Єгипту, Болгарії та ряду інших країн українцям не знадобиться здавати тест на коронавірус або дотримуватися двотижневої самоізоляції.

Це випливає з оновленого списку країн в “зеленій” і “червоної” карантинних зонах, який було опубліковано Міністерством охорони здоров’я України 25 вересня.

Так, згідно з опублікованими даними, найвищий показник поширення COVID-19 – в Ізраїлі, де на 100 тисяч населення припадає 729 випадків інфікування. В Україні цей показник в 6,5 разів нижче – 109,5.

Що стосується курортних країн, які впускають українців, то в “червоній” зоні залишаються Чорногорія і Мальдіви. По поверненню з них необхідно здавати тест на коронавірус.

У той же час, Туреччина, Єгипет, Хорватія, Болгарія, Албанія і Словенія потрапили в “зелену” зону.

Варто відзначити, що список “червоних” країн безпосередньо пов’язаний з поширенням коронавируса в Україні – в нього включають ті держави, де кількість нових випадків на 100 000 населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні.

Нагадаємо, що за станом на 25 вересня в Україні офіційно зареєстрували 191 671 випадок COVID-19 , З яких 3 827 привели до смертельного результату. У той же час, 85 133 особи вже одужали.