У понеділок, 10 вересня, депутат Дніпропетровської обласної ради від партії УКРОП погоріла на вимаганні хабара в розмірі $12000.

Як повідомили в Військовій прокуратурі Південного регіону факт злочину був задокументований спільно з оперативними співробітниками Національної поліції та інших компетентних органів.

Під час досудового розслідування було встановлено, що депутат, яка також є засновником і директором ТОВ "Експерт Груп", навесні 2018 року одержала від громадянина К. першу частину неправомірної вигоди в $6000.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Кошти вона отримала за вплив на рішення і дії посадових осіб Держеокадастру в Дніпропетровській області. Йшлося про отримання розпорядження на розробку проекту землеустрою і подальше затвердження проекту.

Під час контрольованої передачі другої частини суми $6000 вона була викрита.

Військова прокуратура вирішує питання про її затримання, повідомлення про підозру за ч.3 ст. 369-2 (зловживання впливом) КК України та клопотанні до суду про обрання запобіжного заходу.

Зараз проводяться слідчі дії. Досудове розслідування триває.

Як повідомляли, 3 вересня в Києві Нацполіція затримала першого заступника глави Держгеонадр України на хабарі в розмірі три тисячі доларів.