У Львівській області на хабарі в 1500 доларів затримали голову Старосамбірської РДА. На цю посаду в січні 2017 був призначений колишній учитель Орест Бонк, передає Корупція.Інфо     

"Чиновник був затриманий 18 червня. Наразі проводяться першочергові слідчі дії, а також обшуки за місцем роботи. За результатами їх проведення буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру, а також обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", – повідомляють у львівській ОДА.

Додамо, що Орест Бонк – уродженець села Стара Сіль, закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут за спеціальністю "Загальнотехнічні дисципліни і праця". З 1981 року працював вчителем, потім став директором Староропської школи. З 2005 по 2013 рік отримав посаду начальника відділу освіти Старосамбірської РДА.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Нагадаємо, нещодавно на Львівщині затримали заступника одного з міських голів під час отримання хабара. Посадові особи одного з міських рад організували так званий "бізнес" на видачу довідок, призначених для пред'явлення в торгово-промислову палату та отримання сертифікату для її експорту.

Також у Львові на хабарі спіймали головного інспектора регіонального управління Держпраці, який вимагав гроші від місцевого бізнесмена.