При отриманні $8 тисяч хабара на Закарпатті затримано чиновника управління житлово-комунального господарства районної ради.

Він вимагав $21 тисяч за узгодження дозвільних документів, повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

\"Лічильник хабарників в новорічну ніч обнулився і стояв нерухомим недовго. На Закарпатті при отриманні 8 тис доларів хабара викрито начальника виробничого управління житлово-комунального господарства районної ради, який вимагав 21 тис дол США за погодження дозвільних документів щодо відчуження рухомого комунального майна, що знаходиться на балансі даного управління. Затримали його під час отримання другого траншу неправомірної вигоди в сумі 8000 доларів США (в еквіваленті 200 000 гривен). Ще 1 тис дол США чиновник отримав напередодні", – розповіла вона.

Нагадаємо раніши ми повідомляли про те, що чиновники з АТ "Укргазвидобування" отримали 16,8 млн грн відкатів на держзакупівлях. При затриманні чиновники спробували повикидати з вікна пачки готівки.‡агрузка...