Олександр Ліщенко та співачка не були одружені, передає Корупція.Інфо

Співачка Надія Мейхер та віце-президент Федерації боксу Києва Олександр Ліщенко, авто якого розстріляли під Києвом, мають спільного сина – Ігоря.

У відкритих джерелах інформація про їхні стосунки та дитину з'являлась протягом довгих років, а торік сама Надія підтвердила, хто є батьком її сина.

"Я в принципі не вважала для себе обов'язковим виходити заміж. Народила я від нього, тому що хотіла дитину. Це мій вибір. Але я все одно відчувала, що напевно ці стосунки ненадовго. Олександр не був моєю долею. Він не був тією людиною, з якою я могла б зв'язати своє життя", – зізнавалась Мейхер у ток-шоу "Секрет на мільйон" на російському телеканалі.

Також співачка розповідала, що не знала напевне, чим займається Олександр. Знала, що він має бізнес, проте у свої справи Ліщенко Надію не посвячував. Спільний син співачки та бізнесмена народився 2002 року.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

Нагадаємо, у ніч проти понеділка, 4 червня, у селі Гореничі Київської області розстріляли автомобіль Range Rover. У результаті загинув водій Максим Ковтуненко 1994 року народження. У авто з водієм їхав віце-президент Федерації боксу Києва Олександр Ліщенко, відомий як кримінальний авторитет на прізвисько "Ліча".Під час стрілянини Ліщенко втік з авто до лісосмуги.