Український пілот Акопов здійснив посадку аварійного пасажирського лайнера в стамбульському аеропорту, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ніби кінець світу прийшов!!! У Кривому Розі пройшов страшний смерч і град, який все нищив. Там було справжнє пекло (ВІДЕО)

Український пілот турецької компанії "Atlasglobal" Олександр Акопов зробив героїчну посадку аварійного пасажирського лайнера в стамбульському аеропорту "Ататюрк".

Про це пише користувач Фейсбуку Олег Лунгул.

Він зазначає: "Привіт усім. Вчора в Стамбулі був ураган і град з куряче яйце. Літак турецької компанії" Atlasglobal "пілотований українськими пілотами потрапив в град. В результаті стихії повністю розбило кок, переднє скло дуже постраждали, автопілот, автотраст," Direct low ".

Український екіпаж і дві турецькі стюардеси проявили  мужність у процесі цього інциденту. Капітан посадив літак в сліпу створив кренчік і дивився тільки через кватирку не відкриваючи її. Коли він посадив літак аплодував весь перон аеропорту "Ататюрк".

Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку. Всі турецькі канали показували захід на посадку і коли хлопці приїхали в готель то ми всі і працівники готелю вийшли і аплодували їм. Це дійсно гідно поваги.

У відео на турецькому кричать "він не сяде не сяде".

Журналіст Осман Пашаєв написав: "Вчора героєм Туреччини став український пілот Олександр Акопов. У Стамбулі була злива з градом і вітром. Погоднє пекло і Сомалі. Рейс" Атлас глобал "вилітав із Стамбулу в Ерджан (Північний Кіпр). На висоті 4 тисячі футів літаку розбило носову частину і скло кабіни пілотів. Капітан Акопов прийняв рішення повертатися. В інтернеті купа відео з аеропорту, як всі чекають катастрофи. На борту 121 пасажирів і 6 членів екіпажу. Акопов садить борт, нахиливши літак трохи набік, щоб бачити через бокове скло смугу . Диспетчери "Ататюрка" дуже точно вели його на посадку.

Про українця Олександра Акопова пишуть всі турецькі ЗМІ. Підкреслюють, що він пройшов кращу школу колишнього Союзу саме в Україні. Налітав 13908 годин ".