Дочка вбитої Ірини Ноздровской Анастасія розповіла «ФАКТАМ» про те, як вона ставиться до затримання колишнього коханого своєї матері Віталія Сергєєва, передає Корупція.Інфо

Популярне: І як їм вірити? Поліція зробила неочікувану заяву у справі вбитої Ноздровської

 Анастасія боїться, що вбивство мами хочуть «повісити на першого зустрічного».

– Мені здається, вони знайшли «ліву» людину, на яку вирішили все це повісити, – сказала «ФАКТАМ» Анастасія Ноздровская. – Я погано знаю Віталія, тому детально розповісти про нього не можу. Але не думаю, що він на таке здатний.

– Він допомагав вам в пошуках мами?

– Так. Знаєте, я нічого не можу стверджувати зі стовідсотковою впевненістю, у мене зараз все під підозрою. Але мені здається, що він відношення до вбивства не має. Вони з мамою розлучилися в минулому році. З тих пір він часто їй дзвонив. Мама не брала трубку, але він продовжував телефонувати. Не зрозумів, що мама сказала «ні». Схоже, він думав, що вона просто на нього образилася. Але ніяких загроз з його боку не надходило.

Раніше повідомлялося, що увечері 1 січня Вишгородська поліція затримала колишнього коханого Ірини Ноздровской Віталія Сергєєва. Батько Віталія розповів «ФАКТАМ», що сина допитували в рамках версії про нерозділене кохання. Віталія відпустили серед ночі після того, як у справу втрутився адвокат. Сам Віталій в інтерв'ю журналістам «Громадського» сказав, що дуже любив Ірину і мріяв відновити з нею стосунки.

«Ми не могли бути разом, – сказав Віталій. – Але я ніколи не втрачав надії, щоб все повернути. І до цього вже все йшло, якщо чесно … Але тепер все. Я так її любив … »

Як розповідала в інтерв'ю «ФАКТАМ» дочка Ірини, її матері неодноразово погрожували дружки злочинця, який два роки тому на смерть збив сестру Ірини Світлану. Вони кидали в будинок Ірини петарди, писали повідомлення з погрозами, а одного разу навіть побили доньку Ірини. 27 грудня на засіданні суду батько вбивці Світлани сказав Ірині: «Ноздровська, ти погано закінчиш!»