Військова прокуратура не розглядала версію загибелі 23-річної контрактниці Надії Морозової від обстрілу. Про це розповів прокурор Андрій Жоган, який від початку займається цією справою, передає Корупція.Інфо

Популярне: Луценко розповів моторошні подробиці обстрілу будинків слідчих з бойової зброї

Слідство розглядало три версії загибелі військової: самогубство, умисне вбивство та необережне поводження зі зброєю. Проте, вивчивши всі обставини, версію самогубства відкинули. Про те, що смерть спричинило необорежне поводження зі зброєю, говорять і свідки.

"Встановлено, що один зі співслужбовців Морозової, порушуючи правила поводження зі зброєю, спричинив смерть громадянки Морозової. В ході розслідування кримінального провадження, даній особі пред'явлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 414 ч.2 кримінальна відповідальність за яке передбачає до 10 років позбавлення волі. Також обрано міру запобіжного заходу у вигляді арешту у військовій частині. Це молодий чоловік віком 20 років. Перевіряється версія щодо умисного вбивства Морозової", – повідомив військовий прокурор Андрій Жоган.

Раніше повідомлялось, що Надія Морозова загинула 26 червня. Першою версією її загибелі називали ворожий обстріл під Волновахою. Проте стало відомо, що у її загибелі підозрюють співслужбовця. Дівчина служила у 59-й бригаді за контрактом. У неї залишився маленький син. Морозову поховали у рідному селищі Окни на Одещині, там на честь загиблої збирались назвати вулицю.