У Дніпрі невідомі влаштували стрілянину, є постраждалі і жертви.

У середу ввечері в Дніпрі невідомі особи на автомобілі ВАЗ випустили більше 30 куль з автомата по машині місцевої охоронної фірми, після чого зникли.

Як повідомила поліція Дніпропетровської області, в результаті нападу двоє охоронців отримали важкі тілесні ушкодження, а їх клієнт – приватний підприємець – загинув. Поранених в терміновому порядку доставили в лікарню, де їм була надана медична допомога. В даний час стан постраждалих стабільний.

 

 

Було встановлено, що нападники забрали сумку з великою сумою грошей, яка належала загиблому. Раніше на нього вже скоювали розбійний напад, тому протягом двох років він користувався послугами даної охоронної фірми, співробітники якої кожен день супроводжували його до місця роботи і місця проживання.

За даним фактом розпочато виробництво згідно ст.115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). Перестрілка сталася в районі проспекту Гагаріна та вулиці Лазаряна.

Також раніше повідомлялося, що погоня і стрілянина сталася в Дніпрі вночі. У ніч на вівторок, 22 січня, близько 00: 10, в Дніпрі на Набережній Заводській стався конфлікт.