В  індійському в штаті Пенджаб поліція затримала шістьох підозрюваних в новому груповому зґвалтуванні жінки, яка їхала в автобусі, повідомляє The Hindu., передає Корупція.Інфо

Всі шестеро затриманих визнали свою провину, сьомого злочинця розшукує поліція АР Відомо, що злочин стався ввечері в п'ятницю, коли 29-річна заміжня жінка, чиє ім'я не називається, поверталася в своє село на автобусі. Вона виявилася єдиною пасажиркою. Замість того, щоб висадити жінку на потрібній їй зупинці, водій та кондуктор відвезли її в невідоме місце, імовірно, в будинок недалеко від міста Гурдаспур.

Там вони разом з п'ятьма іншими чоловіками протягом ночі її ґвалтували. Після того, як вранці постраждалу висадили біля її села, вона повідомила про подію до поліції. Всі шестеро заарештованих зізналися в тому, що вчинили зґвалтування. Сьомий співучасник злочину зараз перебуває в розшуку, повідомляє The Times of India.

Цей злочин привернув до себе увагу світових ЗМІ через подібний інцидент, що стався раніше. Тоді шестеро чоловіків зґвалтували 23-річну дівчину, затягнувши її в автобус. Після жорстокого зґвалтування і побиття жертву викинули з автобуса, який рухався. Внаслідок отриманих травм через два тижні постраждала померла.Популярне: Держава може відмовити у знижці на "комуналку": 7 причин втратити субсидію у 2018 році

Подія спричинила погроми і сутички в Делі, учасники демонстрацій вимагали ввести смертну кару за зґвалтування і вжити ефективних заходів щодо захисту жінок у країні. Судовий процес над п'ятьма учасниками зґвалтування в Делі розпочався в січні цього року. Справа шостого співучасника резонансного злочину, якому 17 років, буде розглядатися окремо в спеціальному суді для неповнолітніх.

Нагадаємо, минулого тижня уряд Індії підписав указ про введення смертної кари за згвалтування дівчаток до 12 років.

"Уряд у суботу схвалив постанову про внесення змін до Закону про захист дітей від сексуальних злочинів (POCSO), щоб передбачити смертну кару за згвалтування дітей до 12 років", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, мінімальним покаранням за згвалтування дітей до 12 років стане 20-річний термін ув'язнення, або довічне ув'язнення, максимальним — смертна кара.

За групове згвалтування дівчаток віком до 12 років також передбачені смертна кара або довічне ув'язнення.