Колектори відмовилися повернути конфіскований автомобіль і його власники пішли на рішучий крок

У Росії жорстоко побили працівників колекторського офісу. Інцидент стався 12 вересня в Красноярську, передає Корупція.Інфо.


Популярне: ОБЕРЕЖНО! В Україні діє нова шахрайська схема з обміном валют. Прочитайте, щоб не залишитись без грошей


Про це йдеться в сюжеті, опублікованому в Youtube. Двоє людей навідалися в місцевий офіс колекторської фірми. Вони зажадали повернути їх автомобіль, раніше конфіскований за борги.

У відповідь почули відмову. Тоді чоловіки запропонували обговорити це питання на вулиці, де вже було 30 знайомих власників конфіскованого автомобіля.

На вулиці розмову так і не почався, а колекторів з порогу почали жорстоко бити. Бійка була моторошною – їх били головою об стіну.
Після цього власники авто вирушили на штрафмайданчик, щоб забрати свій автомобіль. Працівники колекторського офісу викликали на місце подій поліцію, але ті ніяк не завадили власникам авто.
Чоловіки безперешкодно поїхали на машині зі штрафмайданчика. У МВС розповіли, що проводять перевірку за фактом події.


У соцмережах бурхливо відреагували на інцидент з колекторами. Користувачі назвали їх "падальщики" і вважають, що вони отримали по заслугах.


"Висновок простий і давно відомий – чим жорсткіше поводиться населення, тим поступливіше поводиться поліція", – прокоментували в соцмережі інцидент.