22-річна Анастасія Ковальова через тиждень після трагедії померла в лікарні в Запоріжжі.

Мати загиблої Христина Ковальова розповіла подробиці того, що сталося. За її словами, вона до останнього не знала про сварки доньки з її нареченим, 28-річним Віталієм Чайковським.

“Спочатку вони дійсно були щасливі. Потім почалися проблеми. Віталік став влаштовувати сцени ревнощів, весь час контролював Настю. Міг скандалити тільки через те, що вона без його дозволу вийшла попити кави”, – розповіла жінка.

Нагадаємо, в липні 2019 року моторошна історія, що сталася в Запоріжжі, сколихнула всю країну, нікого не залишивши байдужим. Молодий чоловік спалив живцем свою кохану. У мережу потрапило відео інциденту.

Так, хлопець облив дівчину бензином і чиркнув запальничкою. За його словами, він тут же кинувся її рятувати. В результаті, з опіками понад 90% поверхні тіла постраждалу доставили в лікарню, у нелюда діагностували опіки пальців. Через тиждень, перенісши кілька операцій, через серйозність отриманих травм дівчина померла. Віталія затримали і помістили в СІЗО.

Як зазначалося, у пари постійно відбувалися сварки на підставі ревнощів. День трагедії не став винятком. Днем Настя відправилася на пляж з подругою Світланою, що розлютило її бойфренда. Після повернення між ними сталася велика сварка, і хлопець вибіг з дому (як згодом виявилося, за бензином). Коли Настя вийшла на вулицю, щоб його зустріти, той облив її небезпечною рідиною і підпалив.

Батьки Віталія, до речі, виправдовують сина. За їхньою інформацією він хотів лише налякати наречену. А запальничка була в сумці, він чиркав нею від нервів, і спочатку загорівся сам. А коли дівчина кинулася йому на допомогу, вогонь перекинувся і на неї.