У Києві на житловому масиві Теремки-звірячому вбили жінку. Загиблою виявилася 66-річна мешканка будинку на проспекті Академіка Глушкова, 41. Тіло знайшли під вечір 3 липня в вантажному ліфті на 8-му поверсі. Все навколо було залито кров'ю, передає Корупція.Інфо

У прес-службі поліції факт вбивства "КП" в Україні "підтвердили, проте коментувати щось або відмовляються, щоб не нашкодити розшуку підозрюваного.

Популярне: "Тобто, 18% доходу …": В Україні ввели нові пільги. Хто може скористатися, і що потрібно знати

Як повідомляє "Інформатор", тіло виявили мешканці будинку близько шостої вечора, вони ж зателефонували "102".

За попередніми даними, жінці завдали кілька ножових ударів, а потім добивали молотком. Коли сищики пройшли по кривавих слідах, залишеним передбачуваним убивцею, кухонний ніж знайшли в сміттєвому баку під будинком, там же нібито була і рукоятка від молотка.

Під підозрою житель того ж під'їзду, де проживала загибла жінка – 41-річний Олександр Т., передає "Інформатор". У той же вечір, коли було скоєно вбивство, ця людина пропав, його шукають другий день.

Версії злочину в поліції не коментують, проте вже відомо, що у пенсіонеркі нічого не взяли, версія пограбування виключається. Швидше за все, має місце сусідський конфлікт. Підозрюваний нібито страждає психічними відхиленнями, а такі недуги загострюються при різких змінах погоди.