У Запоріжжі невідомі особи стріляли по автомобілю ветерана війни на Донбасі, кандидата у депутати міської ради від політсили “За Майбутнє” Сергія Кирика. Це трапилося, коли той залишав місце проведення зустрічі з виборцями.

“Коли провели зустріч, сів у автомобіль і вирушав вже додому, і проїхавши десь 5-7 метрів, почув сильний стук, удар. Зупинився, вийшов з машини, і зрозумів, що це був не удар, а постріл. Зі мною була колега по партії: вона чула якийсь хлопок. А у мене у вусі був Bluetooth, і у зв’язку з тим, що в мене контузія, то я трохи недочуваю, то зі своєї сторони почув сильний удар, і трохи скло посипалося”, – розповів Радіо Свобода Сергій Кирик.

На момент інциденту в машині знаходилася ще один кандидат у депутати Запорізької міськради Тетяна Лазаревич. Постраждалих внаслідок інциденту не має.

Зустріч, з якої поверталися кандидати у депутати, відбувалася у Комунарському районі Запоріжжя. В ній також брав участь ще один претендент на місце депутат міської ради від “За Майбутнє” нині діючий депутат облради Олег Буряк. Як розповів Кирик, жодних конфліктних ситуацій під час зустрічі з виборцями не було.

“У мене ніде – ані в моєму приватному житті, ні по роботі, ні в партійній діяльності – нема конфліктів. Два місяці ми вже спілкуємося з людьми, і навіть коли від’їздили, були такі дружні відносини з людьми. Я, чесно, сам шокований: в мирному житті ось так постріли…”, – додав Кирик.

В обласній організації “За Майбутнє” інцидент назвали спробою залякування представників свої політичної сили, а також заявили, що вимагають від правоохоронних органів повного і неупередженого розслідування події.

В коментарях до допису українці пишуть, що це результати роботи ефективного міністра, та закликають Авакова або піти з посади, або показати результати. Адже мало по малу, Україна перетворюється у 90-ті.

Також, варто зазначити, що 8 жовтня, Відомий місцевий активіст Денис Жело, який балотується в депутати Миколаївської міськради по списку партії президента “Слуга народу”, став жертвою паліїв. Нападники повністю спалили його привезену із США автівку Ford Fusion. Встановити особи зловмисників поки що не змогли.

Свою машину власник залишив на стоянці, але зранку від неї вже нічого не залишилось

Як виявилося, вночі десь о 3:28 невідомі облили автівку займистою речовиною та підпалили. Гасити пожежу приїжджали працівники ДСНС, але врятувати “автівку” вони вже не могли.

Слідчі виявили на місці події пусті пляшки із горючим. То ж сумнівів у тому, що інцидент пов’язаний саме з умисним підпалом, правоохоронці не мають. За фактом умисного знищення майна порушили справу. Підозрюваних у скоєнні злочину наразі немає. Правоохоронці шукають свідків події із надією про те, що вони зможуть навести на слід порушників.

Про те, що спалене авто належало саме кандидату у депутати міськради, написав сам Жело у фейсбуці.

Передвиборча кампанія триває! У декого почали здавати нерви. Мабуть, ми щільно прищемили вам хвости. Боягузливі ідіоти, це просто залізо, вам все одно не вдасться мене зламати! – заявив тоді постраждалий.